Ako profesionálny fotograf s dlhoročnými skúsenosťami sa zameriavam v prvom rade na fotografovanie  architektúry, interiéru, produktov a skla. Ponúkam kompletnú fotodokumentáciu urbanistických projektov, stavieb a interiérov na profesionálnej úrovni. Výsledkom sú reprezentatívne fotografie s pridanou výpovednou a výtvarnou hodnotou. Pri fotografovaní dávam dôraz na kompozíciu, svetelnú atmosféru a štylizáciu . Dôležitou súčasťou pre dokonalý výsledok sú aj následné postprodukčné úpravy a retuše nežiadúcich prvkov. Fotografujem pre renomovaných architektov, korporácie, spoločnosti, firmy, reklamné agentúry, developerov, banky, hotely, wellnesy, reštaurácie, bary či obchody, čím zviditeľňujem ich priestory, produkty a ponúkané služby. V rámci komplexnosti služieb ponúkam aj fotenie rôznych akcií, eventov, meetingov, až po fotenie jedla či portrétnych a firemných fotografií.
Okrem profesionálneho fotografovania ponúkam aj fotodizajn, t.j. výtvarné doriešenie interiérov monumentálnymi fotografickými dielami. Autorské výtvarné  fotografie sú aplikované na rôzne materiály s následným použitím v interiéri alebo exteriéri - napr. na steny, barové pulty, grafosklá, kuchynské zásteny, vstavané skrine, šatníky, obrazy, veľkoformátové plátna, billboardy, autoplachty, barrisol, atď. Tieto fotodizajnové návrhy majú širokú škálu použitia - od výtvarného riešenia interiéru v spolupráci s architektmi a dizajnérmi,  cez dekoratívne využitie pri zariaďovaní interiéru bežným človekom až po reklamné účely.
Všetky  fotografické a fotodizajnové služby ponúkam v rámci celého Slovenska, a po následnej konzultácii aj v zahraničí. Taktiež som otvorená rôznym novým nápadom, návrhom a motívom aj mimo rámca spomínaných služieb.
Back to Top